Skip to navigation Skip to main content

Touax prvýkrát na veľtrhu IBF

Funkčnú kanceláriu postavenú za jediný deň predstaví Touax prvýkrát na veľtrhu IBF


Praha, 10. apríla 2013 - Unikátnu modulovú kanceláriu, ktorú je možné v priebehu niekoľkých málo hodín postaviť takmer kdekoľvek, predvedie na veľtrhu IBF spoločnosť Touax. V slovenskej premiére sa tak predstaví originálne riešenie pre všetky firmy, ktoré plánujú expanziu a stavbu nových kancelárií alebo obchodných jednotiek. Vystavený showroom predvedie na osemnástich metroch štvorcových ukážku kancelárskej miestnosti, mikrokuchyňky a nadštandardne zariadené toalety.

Zrejme najzaujímavejší stavebný trend súčasnosti - modulová technológia - nebude chýbať ani na Stavebných veľtrhoch v Brne. Unikátne modulové riešenie pre stavbu kancelárskych budov tu totiž vôbec prvýkrát predstaví spoločnosť Touax. Výstavný modul ukáže nielen variabilitu prevedení interiéru, ale aj rôzne varianty designu fasády od ťahokovu cez drevo až po vláknocementové fasádne dosky.

"Hlavnou výhodou modulových stavieb, tie kancelárske nevynímajúc, sú nízke náklady a rýchlosť realizácie. Oproti klasickým stavebným postupom je budova z modulov zhruba o tretinu lacnejšia a niekoľkonásobne rýchlejšie postavená. Pre firmy to potom okrem iného znamená rýchlejší návrat vloženej investície, pretože čím skôr ste prevádzkoschopný, tým skôr samozrejme zarábate, "hovorí obchodný riaditeľ Touax Albert Tošovský.

Modulovú stavbu možno pritom postaviť v rádu dní, maximálne týždňov. Napríklad novú predajňu obuvi v Pohořeliciach u Brna zvládol Touax dokončiť už za deväť dní. Vďaka korporátnemu dizajnu navyše nie je na prvý pohľad zrejmé, že je postavená z modulov. Tie možno pritom kedykoľvek rozobrať a kompletnú kanceláriu alebo prevádzkareň tak presťahovať na iné miesto. "Vedeniu firmy to okrem iného umožňuje oveľa flexibilnejšie reagovať na aktuálnu situáciu na trhu. Zároveň si vďaka tomu nemusia zákazníci moduly priamo kupovať, ale môžu si ich aj dlhodobo prenajať, "vysvetľuje Tošovský.

Spoločnosť Touax s.r.o. je dcérskou firmou Divízie modulových stavieb francúzskej skupiny Touax, európskej dvojky na trhu s modulovými stavbami. Špecializuje sa na projektovanie, priemyselnú výrobu a stavbu objektov z modulov. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991 a ťaží z viac ako tridsiatich rokov skúseností skupiny Touax.

Ďalšie informácie nielen o modulových kanceláriách získate v showroome spoločnosti Touax pred pavilónom F na brnenskom veľtrhu IBF.

Viac fotografií nášho modelu modulovej kancelárie nájdete TU

Pozvánku na veľtrh IBF nájdete TU

  

  

  • Online dopyt