Skip to navigation Skip to main content

RÝCHLE A VÝHODNÉ RIEŠENIE NEDOSTATKU MIEST V MATERSKÝCH ŠKOLÁCH

TOUAX ZÁKAZNÍCKY SERVIS

RÝCHLE A VÝHODNÉ RIEŠENIE NEDOSTATKU MIEST V MATERSKÝCH ŠKOLÁCH

touaxevanedelkova.jpg
 

Vážená pani starostka, vážený pán starosta,

po voľbách zostáva silnou témou nedostatok voľných miest v materských a základných školách. Vládny program síce umožňuje výstavbu nízkonákladových modulových objektov, avšak len do výšky dotácie 200 000 EUR. Postaviť za túto čiastku kvalitný modulový objekt je prakticky nemožné, pretože počiatočná finančná úspora sa skôr či neskôr prejaví závažnými nedostatkami a je teda iba zdanlivá. Naša spoločnosť kladie pri príprave a výstavbe modulových objektov dôraz na kvalitné prevedenie a minimalizuje tak Vaše budúce náklady.

Budovy realizované z modulov Touax sú najrýchlejšie realizované stavby na trhu a pritom splnia tie najnáročnejšie požiadavky na výstavbu školských objektov. Výstavbou modulového objektu Touax ušetríte 10 – 30% nákladov v porovnaní s klasickou výstavbou a odborne Vás prevedieme celým procesom realizácie tak, aby Vás čo najmenej zaťažoval.

V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie si so mnou dohodnite osobné stretnutie a možno zistíte, že riešenie pre Vašu obec je  jednoduché a záväzok voči Vašim voličom je rýchlo splniteľný. Naším záväzkom voči Vám je kvalitné modulové riešenie potrieb Vašej obce.

Ing. Eva Nedelková
Manažérka predaja Touax SK, s.r.o.


touaxdohodnutschodzku1bb.jpg

touaxdohodnutschodzku2b.jpg

touaxdohodnutschodzku3b.jpg

Inšpirujte sa našimi modulovými riešeniami pre školstvo:

touax1msdunajskaluzna.jpg

touax2mskraluvdvur.jpg

touax3mspraha.jpg

touax4msliberec.jpg

touax5sportovezazemie.jpg

 

  • Online dopyt