Skip to navigation Skip to main content

Touax modulová architektúra

  • HĽADÁTE PRI NAVRHOVANÍ ČI PROJEKTOVANÍ STAVIEB NOVÉ RIEŠENIA?
  • ZAUJÍMAJÚ VÁS MODERNÉ NETRADIČNÉ SPOSOBY VÝSTAVBY?
  • CHCETE KLIENTOM PONÚKNUŤ ORIGINÁLNY PROJEKT, KTORÝ BUDE CENOVO VÝHODNÝ A RÝCHLO POSTAVENÝ?

VSAĎTE NA MODULOVÚ ARCHITEKTÚRU

Vážená pani, vážený pán,
 
naše moduly ponúkajú zaujímavé riešenie, s ktorým môžete pracovať pri navrhovaní trvalých i dočasných stavieb. Hodia sa pre výstavbu takmer všetkých typov objektov: napr. škôl a škôlok, zázemí športovísk, predajní i kancelárskych a bytových budov. Ich variabilita Vám umožní pripraviť projekt presne na mieru podľa požiadaviek klienta i Vašich predstáv. Naviac bude všetko postavené vo veľmi krátkom čase a až o tretinu lacnejšie než klasická stavba.
 
Moduly dnes už nie sú len typické bunky v zázemí stavenísk. Vďaka progresívnej modernej technológii ponúkame 5 produktových typov – od jednoduchých nízkonákladových modulov až po najkvalitnejšie designové objekty, ktoré svojím prevedením, komfortom a životnosťou zodpovedajú klasickej murovanej stavbe a vyhovujú najprísnejším normám EU. Atraktívnu realizáciu modulovej kancelárie ocenili i odborníci na predvlaňajšom ročníku Stavebných veľtrhov Brno IBF, kde získala Zlatú medailu v kategórii Design. 

 
touaxevanedelkova.jpg

Hlavné výhody modulových stavieb:

Úspora: Naše riešenia sú v priemere o 10 - 35 % lacnejšie než tradičná výstavba. Nevyužitý objekt je možné premiestniť, prestavať alebo predať.
Variabilita: Stavebnicový charakter umožňuje ľahko meniť dispozíciu, kapacitu (zvýšenie / zníženie), účel, funkciu alebo umiestnenie objektu.  
Mobilita: Mobilita našich riešení umožňuje premiestnenie objektu v areáli / prevádzke (nielen) v závislosti na jeho postupujúcom rozvoji alebo meniacich sa potrebách.
Kvalita: Sme držiteľmi označenia CE a medzinárodného certifikátu kvality ISO:9001:2009. Naše výrobné procesy garantujú presnosť, spoľahlivosť a odolnosť produktu.
Funkčnosť: Objekty spĺňajú všetky platné stavebné, technické, hygienické, bezpečnostné a požiarne normy.

Pokiaľ Vás modulová technológia zaujala, kliknite, prosím, na odkaz nižšie. Veľmi rada sa s Vami podelím o detailné informácie či prídem za Vami na osobnú schôdzku.

Ing. Eva Nedelková
Manažérka predaja Touax SK, s.r.o.touaxdohodnutschodzku1bb.jpg
 
Inšpirujte sa našimi modulovými riešeniami:
Administratívne budovy
Materské školy
Obchody a predajné miesta
Obytné budovy
Voľnočasové zariadenia

 

  • Online dopyt